top of page
Projekt bez nazwy (3).png

Spotkanie z Rodem

Zmieniając przeszłość, zmieniaj teraźniejszość -  sesje konstelacji rodzinnych połączonych z hipnozą, jest dla Stworzona właśnie dla Ciebie abyś przełamał/ła blokady i osiągnął/ła pełnię życia!

Projekt bez nazwy (4).png

Sesja Spotkanie z Rodem

Cel sesji

Nasze spotkania z rodem mają na celu przetransformowanie emocjonalnych zapisów, które wpływają na naszą teraźniejszość. Poprzez odkrywanie tych zapisów oraz spotkanie z członkami rodziny w przestrzeni duchowej, wspieramy klientów w zrozumieniu wpływu rodzinnych więzi na ich życie oraz w wyzwoleniu się od blokad emocjonalnych.

Metodyka

 Podczas sesji korzystamy z technik hipnozy duchowej, jasnowidzenia, mediumizmu oraz regresji, aby zanurzyć klienta w głęboką transformację. Wykorzystujemy również narzędzia NLP w celu zakotwiczenia pożądanych efektów sesji.

Czas trwania

Sesja spotkania z rodem trwa zazwyczaj od 2 do 3 godzin.

Forma sesji

Sesje są prowadzone indywidualnie i odbywają się online, co zapewnia wygodę i elastyczność dla klientów.

Korzyści

Poza głębokim spokojem wewnętrznym oraz większą miłością i akceptacją względem siebie, nasi klienci doświadczają również odkrycia i rozwijania swoich talentów oraz poczucia lekkości i sprawczości w podejmowaniu zmian w swoim życiu.

Przygotowanie przed sesją

Przed sesją zachęcamy klientów do przygotowania się poprzez wypoczynek i pozytywne nastawienie. Zalecamy również posiadanie butelki wody, stałego łącza internetowego i słuchawek.

Doświadczenie

Jestem praktykującym Jasnowidzem i Medium. 

Korzystam z duchowej hipnozy, regresji oraz technik NLP (Neurolingwistycznego Programowania), aby zanurzyć klienta w proces transformacji emocjonalnej.

Kontakt po sesji

Po sesji utrzymuję kontakt z klientami, aby sprawdzić, jak się czują i czy potrzebują dodatkowego wsparcia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu!
Jestem tutaj, aby wesprzeć Ciebie w Twojej podróży !

~Kamila

"Sesja z Tobą to było coś niesamowitego! Dowiedziałam się tylu rzeczy o sobie, których kompletnie się nie spodziewałam! Twoja wrażliwość, otwartość, komunikatywność, czuję podejście. Pomijając fakt, że WSZYSTKO wyczytałaś ze mnie jak z otwartej księgi. Poprowadziłaś mnie, dałaś wskazówki . Jestem Potężnie wdzięczna za to spotkanie!"
bottom of page